Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

рабочие места

В сельском хозяйстве количество рабочих мест увеличится до 1 млн

01 жовтня 2015
Переглядів:
2221
jpg_8.

«Концепция определяет основные приоритеты развития сельских территорий и механизм подготовки аграрного и сельского секторов государства к функционированию в условиях зоны свободной торговли с Европейским союзом», – говорится в документе, сообщает ptichki.net.

01 жовтня 2015 09:30
переглядів:
2221

Зеленый туризм способен привлекать инвестиции и создавать рабочие места на селе

15 вересня 2015
Переглядів:
4288
P1010555_0.JPG

Минагрополитики  совместно с Ассоциацией индустрии гостеприимства Украины (АИГУ) провели всеукраинский научно-практический семинар на тему создания в Украине арго-рекреационных кластеров. Происходило это на замечательной и гостеприимной Черниговщине.

15 вересня 2015 17:24
переглядів:
4288

Fendt сокращает 570 рабочих мест

05 січня 2015
Переглядів:
1749
Fendt_Error_chooseCountry.jpg

Пострадают 450 контрактных рабочих, чьи контракты не будут продлены, и 120 постоянных сотрудников на заводах в Марктобердорфе и Асбах-Бойменхайме. Для 570 сотрудников из Fendt новый год начнется нехорошо. Производство тракторов сокращается из-за падения спроса на тракторы и иную сельскохозяйственную технику. Из постоянных сотрудников 120 человек потеряют свои рабочие места. Кроме того, договоры 450 временных рабочих не будут продлены.

05 січня 2015 09:42
переглядів:
1749

Новая техника — новые рабочие места на селе

06 серпня 2013
Переглядів:
1528
__Кировец__K-744P3.JPG

Корпорация «Агропродсервис» продолжает обновлять парк сельскохозяйственной техники. Для совершенствования технического оснащения машинно-тракторного парка, в течение этого года было закуплено более 50 единиц спецтехники.

06 серпня 2013 11:45
переглядів:
1528