посівна | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

посівна

Яких сюрпризів слід чекати від посівної кампанії озимих

posev.jpg

Українські аграрії приступили до посівної кампанії озимих зернових під урожай 2019 року. Озимі культури вже активно сіють майже у всіх регіонах України, за винятком Одеської та Закарпатської області. Агрокліматичні умови у цьому році дають надію, що посівна буде завершена вчасно.

UKRAVIT допомагає аграріям справитись зі складними умовами нинішньої весни

IMG_4167.jpg

Цьогорічна, абсолютно нетипова для минулих років, весна поставила наших сільгоспвиробників перед складними умовами дуже пізнього відновлення весняної вегетації. Оптимальні терміни посіву ярих культур – пшениці, ячменю, гороху, що висіваються першими, дещо змістились у всіх грунтово-кліматичних зонах України.

Китайці заходять на ринок насіння України

AgroNews091204.jpg

Китайські інвестори зацікавлені у співробітництві з українськими агрокомпаніями. Компанія ТД «Сіяч» отримає мільйонні інвестиції від китайського партнеру. Про це зазначає аналітик ринку насіння Віктор Чередніченко.

Як посієш – те й пожнеш, або як забезпечити якість посівної

Посівну на Сумщині завершено

IMG_9004.jpg

Аграрії Сумської області засіяли 1 млн. 105 тис. га землі, тобто всі заплановані площі. Роботи завершено в усіх районах, крім північних. Усі культури посіяно у запланованих обсягах.

В Україні наближається до завершення весняна посівна

IMG_9019.jpg

Невдовзі вітчизняні аграрії завершать весняно-польові роботи. Станом на 13 травня в Україні засіяно ярі зернові та зернобобові на площі 7,7 мільйона гектарів, або 94% від прогнозу. У тому числі засіяно 4,5 мільйона га кукурудзою на зерно.  Наразі завершується сівба пізніх зернових − гречки, проса.