Растениеводство | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Растениеводство

Не туманні перспективи експорту українських яблук до Туманного Альбіону

apple.jpg

Оскільки поляки Україну минулого сезону назвали «яблучним драконом», ми рухаємося в потрібному напрямку, і досить швидко.

Експорт деревини до ЄС: хто знищує ліси України

ooooooo.jpg

Вітчизняні екологи з року в рік намагаються привернути увагу суспільства до безконтрольної вирубки українських лісів. Для покращення ситуації в галузі три роки тому парламент ввів ембарго на експорт деревини. Однак оприлюднена на днях британською неурядовою організацією Earthsight доповідь стверджує, що в українській лісовій галузі продовжує панувати безлад.

Німецькі фермери турбуються про запаси ріпаку в країні

rap-kr.jpg

У Німеччині ріпак є однією з стратегічно-найважливіших олійних культур.  Його посіви займають до 10% всієї орної землі країни. Ріпакова олія в Німеччині широко застосовується для виробництва біодизеля, лаків і фарб, мастильних матеріалів, а також для харчової промисловості (масло, маргарин).

Цьогорічний урожай фруктів і ягід може перевищити минулорічний показник на 10-30%

dsc_0053.jpg

За оцінками Асоціації «УКРСАДПРОМ», у разі сприятливих погодних умов, валовий збір зерняткових, кісточкових, ягідних та горіхоплідних культур у промислових господарствах може сягнути середнього показника для останніх років на рівні 400-500 тис.тонн. Урожай-2018 може перевищити минулорічний показник на 10-30%.

Як садівникам отримати додаткове фінансування

gardan

В рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Асоціацією «УКРСАДПРОМ», Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та ТОВ «Галич Агро-Стек» укладено першу аграрну розписку в садівництві.

Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018

AN_378.jpg

За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру від учорашнього дня і надалі спостерігатиметься стабільне покращення погодних умов. Разом з цим українські аграрії активно  розпочали сіяти ярі зернові. Так, в Херсонській області посіяно 4,3 тис. га (4 тис. га — ячмінь, 0,3 тис. га — горох), у Миколаївській — 0,6 тис. га (ячмінь).

Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини

як заробити на вирощуванні ожини

Поряд з полуницею, малиною, смородиною, традиційно лідируючими по виробництву, в Україні стала приділятися увага і вирощуванню нішевих культур, таких як ожина. Ця ягода не є лідером ринку, тому конкуренція в цьому сегменті поки не така сильна. 

Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу

Фермер Сальваторе разом з дружиною

Дізнаватися про позитивний досвід своїх колег завжди цікаво, передусім тим, хто прагне розвиватися сам. Ми вирішили не зупинятися історіями успішного бізнесу українського фермерства і розширили географічні кордони до країн ЄС та поговорили з Сицілійським фермером Сальваторе про його бізнес, і чому так важливо любити справу, якою вирішуєш займатися протягом життя.

Кукурудза зацвіла на Хрещення!

Українська компанія взяла участь у 134-му з’їзді ASTA в Чікаго

AN_323.jpg

Компанія «Маїс», що є асоційованим членом ASTA з 1999 року, в 19 раз прийняла участь у щорічному 134-му з’їзді виробників насіння кукурудзи, сої та сорго, організованому Американською асоціацією торгівлі насінням (American Seed Trade Association, ASTA, заснована у 1883 р.), який тривав з 4 по 7 грудня 2017 року у м. Чикаго, штат Іллінойс, США.