Україна | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Україна

З’їмо чи зігниють: що штовхає садівників України відмовлятися від збору врожаю яблук

aple.jpg

В Україні триває сезон збору врожаю яблук, однак з різних регіонів надходить тривожна інформація, згідно якої через небувалий врожай закупники опустили ціни на продукцію нижче рівня рентабельності - до однієї гривні за кілограм. Через це садівники нібито відмовляються збирати врожай, більша частина якого, таким чином, може просто згнити на деревах.

Тиск правоохоронців на портові термінали загрожує зривом експорту сільгосппродукції

photo-1494412574643-ff11b0a5c1c3.jpeg

На позаминулому тижні в Україні відбувся гучний скандал навколо спроби протиправної конфіскації правоохоронцями через викривлене рішення суду великої партії пшениці на 500 тисяч доларів в зерновому терміналів Risoil S.A. в порту Одеської області. Через дії правоохоронців робота терміналі на тиждень була заблокована, що нанесло власнику значні збитки.

Коли зупиниться ріст цін на пальне і наскільки подорожчають продукти харчування

zap.jpg

В Україні починаючи з 20-х чисел серпня поточного року відбувалося планомірне підвищення ціни на пальне, як на бензин, так і на дизельне паливо. За цей час дизельне пальне подорожчало на 3,6 гривень за літр – або на 13%, а бензин – на 3,5 гривень за літр (12%). Станом на вівторок, 16 жовтня ціна бензину марки А-95 на українських АЗС коливається від 30,89 до 35,49 гривень за літр, а ціна дизпалива – від 30,19 гривень – до 33,49 гривень.

Ще одна війна: чому через Росію українці залишаться без гречки

grechka.1htm.jpg

В Україні щороку скорочуються посівні площі гречки, через низьку рентабельність виробництва. За інформацією Всеукраїнської аграрної ради (ВАР) зараз ситуація значно погіршилась через засилля прихованого імпорту з Росії дешевої низькоякісної крупи.

Спеціалісти назвали секрети, які дозволять врятувати врожай картоплі

kartoplya.jpg

Зберігання насіннєвого матеріалу картоплі від осіннього збору до весняної пори - це важливий і відповідальний виробничий етап, на який впливають такі основні фактори як температура, вологість, концентрація кисню і вуглекислого газу та світло. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України  з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Золото під ногами: Україна по крихтах відновлює давні традиції вирощування трюфелів

dzhyga.jpg

У світі є окремі види продуктів харчування, які завжди були елітними, через відсутність їх масового виробництва – це чорна ікра, м'ясо окремих видів риб та ракоподібних. Чільне місце в цьому списку, безперечно, займає і такий вид грибів, як трюфель. У Європі активно збирати ці гриби для вживання в їжу почали ще в епоху Відродження. Зараз, завдяки вишуканому смаку, попит на трюфелі увесь час зростає.

Стаття після якої ви питимете тільки українське вино

17.jpg

Багато наших співвітчизників все ще упереджено ставляться до українського вина. Зокрема, від людей часто можна почути твердження, що наше вино не справжнє, бо його виготовляють з порошкового матеріалу.

В Україні вже кроплять поля за унікальною технологією на американських гелікоптерах

ffbca9bc-59a7-49f8-955e-c3719146f0d6.jpg

У сучасних умовах неможливо досягти високого врожаю сільськогосподарських культур без внесення добрив в ґрунт та без обробки рослин агрохімікатами. Не дивлячись на те, що у світі технології йдуть вперед, в Україні найбільш популярними методами обробки полів все ще залишаються традиційні способи – наземна обробка та обробка з легкомоторних літаків.

Аукціони онлайн: як орендувати земельну ділянку сидячи вдома на дивані

biznes-ideya.jpg

В Україні нарешті запускається широко розрекламований владою механізм продажу прав оренди на державну землю через Інтернет. Можновладці запевняють, що нова система дозволить прибрати «людський фактор» під час проведення аукціонів, а також спростити доступ потенційних покупців до торгів.

Святкова дата: як за роки незалежності АПК перетворився на флагмана економіки України

agriculture2.jpg

Україна у п’ятницю, 24 серпня святкує 27-День незалежності. За цей час наша країна пройшла довгий шлях становлення як незалежної держави.