ФАО | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

ФАО

Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу?

AN_278.jpg

ФАО та ЄБРР презентували бізнес-плани із зернової відгодівлі та переробки ВРХ.

Як виживають фермери Донбасу? Звіт ФАО

AN_179.jpg

Якою може бути роль сільського господарства у покращенні економіки Донецької та Луганської областей, як воно може виділяти більше доходів до бюджету об’єднаних громад та які дії потрібні від уряду та міжнародних партнерів для стимулювання створення можливостей для працевлаштування у аграрному секторі.

Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції

AgroNews08091702.jpg

Останні кілька сезонів можна назвати періодом підвищеного інтересу до борошномельної галузі в Україні. З огляду на це, FAO, союз «Борошномели України» та ЄБРР проведуть III Міжнародну конференцію «Форум зернопереробників: ринок і технології - 2017». Захід відбудеться 28-29 вересня в м Одеса, готелі «Чорне море», (вул.

Фермерські молокопродукти з найякіснішої сировини стають доступними для українців

AgroNews18081706.jpg

Від 50% до 90% - саме таку частку ринку готових молочних продуктів контролюють професійні виробники молока напряму або через свої кооперативи в більшості розвинених країн світу. Такі продукти мають високу довіру споживачів завдяки свіжості, якості та конкурентній ціні, адже на шляху молока від фермера до споживача не існує посередників.

Що робить ФАО для забезпечення прав сільських жінок

100.JPG

Напередодні Міжнародного дня жінок Христина Амарал, заступник регіонального представника ФАО у Європі і Центральній Азії, розмірковує про становище сільських жінок.

Сільське господарство в Україні – що на нас чекає в майбутньому?

AgroNews131003.jpg

В силу ролі сільськогосподарського локомотиву та ведучого світового постачальника їжі, за Україною щільно спостерігає міжнародне співтовариство. Країна знаходиться в середині тривалого процесу з оновлення та модернізації як методів ведення сільського господарства, так і політики, законів і виробничо-збутових ланцюгів, які впливають однаково на виробників та на споживачів.

Молочні ріки, експортні береги…По бороді текло, а в роті сухо було!

jarmakagronews.jpg

Що реально може зробити держава, щоб допомогти заробляти малому і середньому сільгоспвиробнику?

ФАО призывает раскрывать потенциал общинного лесного хозяйства

img_10_big.jpg

Общинное лесное хозяйство показало себя мощной движущей силой для содействия устойчивому управлению лесами, сокращения бедности и создания рабочих мест и доходов для сельских общин, но, чтобы раскрыть весь его потенциал, потребуется большая поддержка со стороны правительств посредством проведения политических реформ и других мер.

Как сообщает пресс-служба ФАО во вторник, многие режимы общинного лесного хозяйства могут служить в качестве двигателей устойчивого развития, но зачастую по-прежнему не в состоянии раскрыть весь свой потенциал, говорится в новом докладе ФАО, опубликованном сегодня на открыт

Аквакультурная революция: за 20 лет мировое производство рыбы выросло более чем втрое

acuicultura1.jpg

Высокопоставленные представители министерств рыбного хозяйства из более чем 50 стран мира съехались в Агадир (Марокко) на саммит с отраслевыми игроками, чтобы обсудить возникающие потребности в управлении сектором, который на 17% обеспечивает мир животным белком, а развивающиеся страны - доходами от экспорта, которые превышают совокупный экспортный доход от мяса, табака, риса и сахара.

Как сообщает пресс-служба ФАО в понедельник, глобализация рыбной торговли, движимая в значительной степени стремительным ростом аквакультуры, приводит к необходимости улучшения правил и практик, касающихся отслеживания происхождения, улучшения условий труда и защиты биоразнообразия, а также коммерческой подготовки к изменениям в географии спроса, потребительских привычек и быстрому развитию супермаркетов с их цепо

ФАО назначила заместителя Регионального представителя по Европе и Центральной Азии

FAO1.jpg

На должность заместителя Регионального представителя ФАО по Европе и Центральной Азии назначен экономист и ведущий специалист Организации – Раймунд Йеле (Raimund Jehle).

Как сообщает пресс-служба ФАО в четверг, Йеле является гражданином Германии, поступил на работу в штаб-квартиру ФАО в 1999 году и, начиная с этого периода, он занимал все более ответственные посты с постепенным ростом управленческих функций.