експорт | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

експорт

Сильні дощі в Ірані спровокували багатий сезон грибів у країні

Сильні дощі в Ірані спровокували багатий сезон грибів у країні

Цьогорічний сезон дощів в Ірані виявився досить сильним і спровокував появу великої кількісті грибів. У результаті цього по всій країні почали з’являтися нелегальні пункти продажу продукту, що призвело до масових отруєнь людей подекуди з летальними випадками.

Справедливий механізм оподаткування АПК: місія здійснена?

круглий стіл

Малі та середні аграрії, представники олійноекстракційних заводів, народні депутати та провідні експерти галузі вперше зібрались для спільного обговорення проблеми скасування відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку.

Аграрії VS Укрзалізниця: хто крайній?

Брифінг представників Укрзалізниці

З гучними заявами одночасно виступили представники Української зернової асоціації (УЗА) та ПАТ «Укрзалізниці».

В УЗА звинувачують «Укрзалізницю», як монополіста, що забезпечує близько 70% перевезень зерна до морських портів, в загрозі зриву експорту зернових культур.

Реалії українського ринку зерна: експорт зростає, споживання – падає

IMG_3118.jpg

Які позиції України на світовому ринку зерна? І які фактори впливають на ринок зернових культур України? Що стримує в Україні ринок зернових нішевих культур?

Україна потребує власних брендів - Віталій Ільченко

AgroNews21091701.jpg

Журналісти відвідали прогресивну вітчизняну компанію-виробника засобів захисту рослин. Упродовж цікавої і предметної розмови із власником групи компаній UKRAVIT, Віталієм Ільченком дізналися про потенційні можливості українських виробників, експортні можливості і перспективи цього важливого напрямку аграрного виробництва.

«Український АПК впроваджує високі технології та збільшує врожайність. Головне, щоб влада не заважала», — Микола Ковальський

AgroNews13091702.jpg

Big Data та точне землеробство, логістика сільськогосподарських товарів та вартість фінансування сільгоспвиробників, земельна реформа та прозорий бізнес. 

Ольга Трофімцева: "Аграрна галузь ще дасть жару!"

Ринок свинини: з АЧС, без експорту в Росію та у пошуках інвесторів (ІНФОГРАФІКА)

JPG.

Втрата російського ринку, спалахи АЧС та низька купівельна спроможність населення не спричинили різкого скорочення виробництва свинини, але змусили свинарів працювати над ефективністю виробництва, пише Agravery.

Украина собирается поставлять поставлять пшеницу в Бангладеш

111.jpg

В 2014/15 маркетинговом году более 16% экспорта украинской кукурузы пришлись на Китай. Об этом сказал глава предприятия Борис Приходько в интервью агентству «Укринформ», опубликованном на сайте ГПЗКУ.

«В прошлом маркетинговом году более 16% экспорта украинской кукурузы пришлись на Китай.

Дві донецькі компанії відновили експорт м’яса до Росії

Raw-Steaks-for-Blog.jpg

Сьогодні Держветфітослужба зняла тимчасові обмеження на експорт м’яса до Росії для двох вітчизняних підприємств. Так, ТОВ «Тавр-Плюс» і ТОВ «Елітекс» зможуть поновити продаж м’яса яловичини та птиці до РФ. Раніше, через виявлення сальмонели та лістерії у продукції цих та ще двох українських підприємств, Держветфітослужба Україна обмежила її постачання до країн Митного союзу.