ЄС | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

ЄС

Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи

Олександр Файчук

У рамках програми Європейського Союзу Erasmus+ було створено  міжнародний проект «Практично-орієнтований сталий розвиток аграрної освіти – навчальний процес, стажування, збір даних, Регіональний Менеджмент» (Practice-oriented Sustainable Agriculture Education – teaching process, internships, farm data, Regional Management). Проект передбачав стажування науково-педагогічних працівників на базі університету Прикладних наук у Тріздорфі (Німеччина).

Вимоги ЄС: у українських кондитерів все «в шоколаді»?

AN_316.jpg

З 1 січня 2018 року в Україні починають діяти європейські вимоги до продуктів з какао та шоколаду. На відміну від вимог національного стандарту України (ДСТУ), який є добровільним, вони є обов’язковими для виконання. Зазначимо, що запровадження європейських норм до продуктів з какао та шоколаду є зобов’язанням України в рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу?

AN_278.jpg

ФАО та ЄБРР презентували бізнес-плани із зернової відгодівлі та переробки ВРХ.

У Брюсселі презентували проект Концепції сільського розвитку України

1359784954_ukrana-es.jpg

У Брюсселі триває перше засідання робочої групи з питань сільського господарства та розвитку сільських територій у межах Платформи №2 «Економічна інтеграція та наближення до політик ЄС» ініціативи «Східне партнерство». На заході українська делегація презентувала проекти Концепції  сільського розвитку України та перші результати співпраці з сільськими громадами в межах ініціативи «Рідне село».  

У ЄС будуть перевіряти виробників харчпрому без попередження

8c54cb7349a273f9cef0efdeb44.jpg

Євросоюз пропонує кардинально змінити законодавство про якість та безпеку харчової продукції.

Тепер після гучних скандалів з підміною яловичини кониною і дорогих видів риби дешевшими аналогами, виробників очікують раптові перевірки з боку контролюючих органів, пише Українська правда.