AgroNews | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

AgroNews

Телевизионная программа AgroNews

«AgroNews» − информационно-аналитическая программа, выходящая на Первом Национальном каждый понедельник в 18:30 и рассказывающая о главных новостях аграрного бизнеса. В программе: новости аграрной политики и развития агропромышленного комплекса, прогнозы агропроизводства и урожая сельхозкультур, эксклюзивные интервью лидеров аграрного бизнеса, пресс-обзор аграрной прессы и информационных сайтов аграрной тематики.

Все выпуски программы «AgroNews» можно просмотреть на портале http://agronews.ua/

Рекламный отдел: sr@mediabrand.com.ua, 0672209510.

Дозвіл купувати ж/д вагони за держкошти на фермерів зашкодить галузі - А. Гайворонський

Да

Фермери обуренні дозволом Верховної Ради України використовувати кошти з державної програми з підтримки фермерів на придбання залізничних вагонів.

Селянські господарства стануть повноцінними гравцями агроринку – голова АФЗ Житомирщини

Да

Завдяки прийнятому Верховною Радою України закону про підтримку малих фермерських господарств, особисті селянські господарства зможуть отримати офіційну реєстрацію і стати повноцінними учасниками аграрного ринку.

Українці купують неякісне не тому що нема маркування, а тому що дешевше - депутат Анна Романова

Да

У вівторок Верховна Рада України ухвалила в першому читанні закон про посилення вимог до маркування харчових продуктів. Документ розроблений у рамках уніфікації українського законодавства до стандартів ЕС і покликаний захистити права покупців мати повну інформацію про продукт, який вони купують.

Біопрепарати українського виробника дозволяють збільшити урожай на 15-30 процентів!

Да

Що робить фермера щасливим? Прибуткові врожаї? Хороша погода? Багатий на мікробіоту ґрунт? Напевно, все разом, але поєднати ці складники непросто. Проте в компанії «БТУ-Центр» - провідного українського виробника біопрепаратів переконують, що з мікробними препаратами це можливо, й навіть погода не стоятиме на заваді.

Нові методи ведення сільського господарства від «HORSCH Україна»

Да

«HORSCH Україна» представили  нові машини і методи ведення сільського господарства  під час демонстрацій техніки на Міжнародних днях поля в Україні-2018.

Фермер знає, що в господарстві автомобільні ваги незамінна річ!

Да

Аж до недавнього часу металеві автомобільні ваги були представлені в Україні платформами двох типів: двотавровою та швелерною. Платформа, виготовлена з двотаврових балок (несучі балки по краях платформи або під платформою і суцільний металевий лист, що використовується як настил), дісталася нам у спадок від радянської епохи і є морально і технологічно застарілою.

Що таке органічне сільське господарство?

Да

Органічне сільське господарство - виробнича система,  що підтримує здоров'я ґрунтів, екосистем і людей. Воно залежить від екологічних процесів, біологічної різноманітності та природних циклів, характерних для місцевих умов, при цьому уникається використання шкідливих ресурсів, які викликають несприятливі наслідки.

Унікальне обладнання від «Фадєєв Агро»!

Да

Леонід Фадєєв: «Для високого врожаю потрібне сильне насіння!»  Особливу увагу якості та силі посівного матеріалу потрібно приділяти у органічному землеробстві, вважає автор унікальної технології виробництва сильного насіння, директор компанії «Спецелеватормельмаш», кандидат наук Леонід Васильович Фадєєв.

Спеціальний асортимент мастил від TOTAL для сільськогосподарських техніки!

Да

TOTAL розробила повний асортимент продуктів, спеціально призначених для сільськогосподарських машин і техніки! Продукти відповідають усім, навіть найжорсткішим вимогам виробників техніки.

ТОВ «Аграрна Індустріальна Компанія» представила на АГРО-2018 техніку «зеленої лінії» для розвитку тваринництва!

Да

ТОВ «Аграрна Індустріальна Компанія» пропонує дуже широку лінійку найрізноманітнішої техніки практично для всіх видів сільськогосподарської діяльності: грунтообробна і посівна техніка, техніка для заготівлі сіна і кормів, обладнання для зберігання та переробки зерна, обприскувачі та техніка для внесення добрив.