Законодательство | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Законодательство

Заборона на "біо", "еко" і "органік". Як тепер знайти органічну продукцію на полиці

27-09.jpeg

Депутати ухвалили закон, який посилює контроль за виробництвом органічної продукції, та змінює правила маркування такої продукції. Що треба знати споживачам і виробникам?

Що сталось?

Чому у Раді посварились через новий закон про сільгоспкооперацію

rada.jpeg

У Верховній Раді України в минулий четвер розгорівся скандал навколо голосування за новий закон про сільскогосподарьску кооперацію.

Вадим Івченко: Вимагатимемо розглянути аграрні законопроекти наступного тижня!

35053112_836572776544194_6425772426348462080_n.jpg

У четвер, 5 липня, позиція президента і провладної фракції фактично заблокувала розгляд важливих аграрних законопроектів. Про це в кулуарах Верховної Ради повідомив народний депутат  Вадим Івченко.

Вадим Івченко: Новий аграрний курс пишуть самі аграрії!

apm9000-1280x640.jpg

За  три з половиною роки - 178 законопроектів, з яких 26 стали чинними актами.  Це результат роботи народного депутата, заступника голови Аграрного комітету Вадима Івченка. Більшість законопроектів з цих 178 направлені на реформування саме аграрної галузі та розвиток сільських територій.

Всеукраїнська екологічна ліга публічно звернулася до депутатів з відкритим листом

96c2bb1-knopkodavy690.jpg

Сьогодні, 7 червня 2018 року на засіданні Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин планується розгляд проекту Закону р. № 5448-д від 30.03.2018 р.

Аграрний день у Верховній Раді: чи виправдались сподівання

an_403.jpg

Пленарне засідання парламенту відкрилося сьогодні, 22 травня, із зареєстрованими у залі 353 народними депутатами. 

Розвінчання міфів, або чому не варто забороняти пальмову олію в Україні

AN_396_0.jpg

Законопроект про можливу заборону використання пальмової олії в продуктах харчування, викликав неабиякий резонанс одночасно серед виробників сільськогосподарської продукції, виробників продуктів харчування і споживачів.

Справедливий механізм оподаткування АПК: місія здійснена?

круглий стіл

Малі та середні аграрії, представники олійноекстракційних заводів, народні депутати та провідні експерти галузі вперше зібрались для спільного обговорення проблеми скасування відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку.

Як українців захищатимуть від фальсифікату

Як українців захищатимуть від фальсифікату

4 квітня набирає чинності Закон України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, кормів, побічні продуктів тваринного походження, здоров'я і благополуччя тварин", який має на меті змінити підходи до державного контролю. 

Чи не ворог держава українському фермеру?

AN_345.jpg

У той час, коли вся Україна спостерігала за провалом законопроекту про діяльність дрібних фермерських господарств і деконцентрації повноважень у сфері земельних відносин, український фермер продовжує боротися за своє виживання  самотужки.