Законодательство | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Законодательство

Виділ ТОВ та ТДВ за новим законом: правові й організаційні аспекти

1492771539.jpeg

Виділ, як особлива процедура реорганізації господарського товариства (хоча фактично виділ не є одним з різновидів реорганізації), існував завжди, але, законодавчо був достатньо врегульований лише для акціонерних товариств.

Рейдерське захоплення агрофірми «Строгого»: хто наступний?

reydery.jpg11.jpg

Українську агроспільноту цього тижня сколихнуло новина про чергове рейдерське захоплення фермерського господарства. На цей раз під удар потрапила агрофірма «Строгого Олександра Федоровича» в Харківській області, яка займається вирощуванням і зберіганням зернових культур.

Новий закон в новий сезон: що буде з цукоровою галуззю України, і які будуть ціни

2222.jpg

В Україні з початком осені стартував новий сезон цукроваріння. Виробники цукру у вересні почали збирати врожай буряків та запускати в роботу цукрові заводи.

Святкова дата: як за роки незалежності АПК перетворився на флагмана економіки України

agriculture2.jpg

Україна у п’ятницю, 24 серпня святкує 27-День незалежності. За цей час наша країна пройшла довгий шлях становлення як незалежної держави. 

Фермерські господарства як ФОП: розбираємо податкові нововведення в деталях

uuuuu.jpg

Нещодавно, 15 серпня 2018 року набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, до Закону про фермерьскі господарства (Закон України від 19.06.2003 р. № 973-IV «Про фермерське господарство») та інших законів, якими пере

Делікатне питання: чому не варто очікувати ухвалення земельної реформи до 2020 р

22-5791f255a11aa-kakaya_ona_ta_verhovnaya_rada.original.jpg

Більше 15 років Україна обговорює питання скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель і запровадження вільного ринку землі.

Уряд Гройсмана провалив підтримку фермерів

lack_of_money.jpg

У держбюдеті-2018 року урядом Володимира Гройсмана на підтримку сільгоспвиробників закладено 6,3 млрд. грн, в тому числі 1 млрд. грн. був визначений як "фермерський мільярд", однак результати виконання програми свідчать про її повний провал.

Темна вода: хто вбиває головну річку України?

water_is_swamp.jpg

Гуляючи влітку по набережній Києва, неможливо не помітити, що вода в Дніпрі неприродного зеленого кольору і від неї йде вкрай неприємний запах. Це пов'язано з процесом аномального росту водної рослинності і зокрема синьо-зелених водоростей, які виділяють альготоксини, отруюючи водойми.

Антиукраїнський законопроект, або 7 міфів про інновації

agrochemestry.jpg

Вже не перший рік тривають суперечки щодо зняття заборони на ввезення до України пестицидів, не зареєстрованих у країні-виробнику.

Куди зникають мільярди державної підтримки для аграріїв

dotacyy15.jpg