вирощування | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

вирощування

Ще одна війна: чому через Росію українці залишаться без гречки

grechka.1htm.jpg

В Україні щороку скорочуються посівні площі гречки, через низьку рентабельність виробництва. За інформацією Всеукраїнської аграрної ради (ВАР) зараз ситуація значно погіршилась через засилля прихованого імпорту з Росії дешевої низькоякісної крупи.

Золото під ногами: Україна по крихтах відновлює давні традиції вирощування трюфелів

dzhyga.jpg

У світі є окремі види продуктів харчування, які завжди були елітними, через відсутність їх масового виробництва – це чорна ікра, м'ясо окремих видів риб та ракоподібних. Чільне місце в цьому списку, безперечно, займає і такий вид грибів, як трюфель. У Європі активно збирати ці гриби для вживання в їжу почали ще в епоху Відродження. Зараз, завдяки вишуканому смаку, попит на трюфелі увесь час зростає.

Горіховий бум: чому українці масово кинулися вирощувати волоські горіхи

unnamed.jpg

Україна в останні роки активно нарощує об’єми виробництва волоських горіхів, поступово перетворюючись на одного з основних гравців на світовому ринку з продажу продукції.

Фахівець з вирощування бульби розповів, чому картоплею треба запастись вже зараз

kartoplia_333.jpg

Кінець серпня початок вересня традиційно пора збору врожаю картоплі в Україні. Цей овоч є невід’ємною складовою раціону більшості українських родин. За велику популярність в Україні бульбу ще називають «другим хлібом».

Вільна ніша для бізнесу: Україна задовольняє свій попит на спаржу лише на 20%

bilko_soloma.jpg

Ще донедавна спаржа була для українців екзотичним продуктом. У той час як у всьому світі її давно цінують за користю та вишуканістю смаку. Зараз цей продукт все більше входить до раціону українців – страви з цим компонентом є хітом в багатьох ресторанах. Ті господарки, кому дозволяє гаманець, вчаться готувати страви з неї вдома.

Швидкість посіву впливає на врожайність кукурудзи – дослідження

AN_223.jpg

В травні поточного року Компанією DuPont Pioneer Україна на базі Агрокомплексу «Степанецьке» на Черкащині було закладено дослідне поле гібридів кукурудзи. Для дослідів був обраний новітній гібрид Піонер Р9074, ФАО 330.

Як заробити на спаржі в Україні

AgroNews060401.jpg

Як заробити на спаржі в Україні? Який наразі попит на внутрішньому та зовнішньому ринках та які врожаї спаржі збирають українські фермери? Про це читайте в інтерв'ю AgroNews.ua з Володимиром Білко, агрономом, спеціалістом з вирощування спаржі.