добрива | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

добрива

Програш Росії у СОТ: Україна знизить мита на російську аміачну селітру?

wto_2.jpg

У минулу п’ятницю Світова організація торгівлі (СОТ) оприлюднила рішення у справі за позовом Росії проти України щодо запровадження антидемпінгових мит на імпорт аміачної селітри (нітрату амонію) російського виробництва. Експерти СОТ у своєму рішенні задовольнили основні вимоги РФ, зокрема, встановили недотримання українською стороною вимог організації щодо застосування антидемпінгових заходів до російської компанії "ЄвроХім".

ТОВ «Укравіт Агро» розпочало співробітництво зі швейцарською компанією «Gamaya»

806.jpg

Сучасні технології вирощування культур в Україні, як і в інших країнах світу – Бразилії, Аргентині, США, Канаді – потребують швидкого і точного визначення та аналізу ґрунтової родючості та потреб культур в елементах мінерального живлення на поверхнях великих площ.

Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин

AN_344.jpg

Будь-який фермер добре знає, що зібрати гарний та якісний врожай неможливо без застосування передових технологій. В умовах інтенсивного вирощування, постійно мінливого клімату, появи нових популяцій шкідників, значної забур’яненості та мутації збудників хвороб аграріям не обійтися без засобів захисту рослин. 

Як зменшити негативний вплив на довкілля при застосуванні ЗЗР

Як запобігти розвитку хвороб рослин?

Як економічно правильно контролювати бур’яни

Як фермеру серед різноманіття ЗЗР обрати якісний продукт?