AgroNews | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

AgroNews

ТОП-3 підстави для рейдерських атак на агробізнес в Україні

 

Останнім часом в Україні почастішали факти рейдерських захоплень аграрних підприємства.

Аукціони онлайн: як орендувати земельну ділянку сидячи вдома на дивані

biznes-ideya.jpg

В Україні нарешті запускається широко розрекламований владою механізм продажу прав оренди на державну землю через Інтернет. Можновладці запевняють, що нова система дозволить прибрати «людський фактор» під час проведення аукціонів, а також спростити доступ потенційних покупців до торгів.

Самі не їмо, але іншим продамо: ринок їстівних равликів України та світу

Багато в Україні чули про корисність і смакові якості виноградних равликів. Поки внутрішній попит на цей молюск не великий, але равлики потроху завойовують смаки українських споживачів.

Виділ ТОВ та ТДВ за новим законом: правові й організаційні аспекти

1492771539.jpeg

Виділ, як особлива процедура реорганізації господарського товариства (хоча фактично виділ не є одним з різновидів реорганізації), існував завжди, але, законодавчо був достатньо врегульований лише для акціонерних товариств.

Чому хліб в Україні дорожчий ніж у Польщі

Питання вартості хліба завжди було політичним, оскільки він є одним із найдешевших продуктів. Але слово «дешевий» вже до нашого хліба не підходить, навіть до соціального.

Яких сюрпризів слід чекати від посівної кампанії озимих

posev.jpg

Українські аграрії приступили до посівної кампанії озимих зернових під урожай 2019 року. Озимі культури вже активно сіють майже у всіх регіонах України, за винятком Одеської та Закарпатської області. Агрокліматичні умови у цьому році дають надію, що посівна буде завершена вчасно.

Об’єм дотацій на АПК у затвердженому Урядом проекті держбюджету на 2019 рік

Кабінет міністрів України затвердив проект державного бюджету на 2019 рік, який передбачає загальний об’єм державної підтримки аграрного сектору на рівні 6,9 млрд. гривень. Документ для вступу в силу має бути затверджений Верховною радою України та підписаний президентом.

Горіховий бум: чому українці масово кинулися вирощувати волоські горіхи

unnamed.jpg

Україна в останні роки активно нарощує об’єми виробництва волоських горіхів, поступово перетворюючись на одного з основних гравців на світовому ринку з продажу продукції.

Садовий Фестиваль Київ 2018

41318502_951620631688695_6067261619136626688_o.jpg
Дата проведення події: 
21.09.2018 - 09:00
23.09.2018 - 16:00
Місце проведення: 
ЕПІЦЕНТР - Київ, вул.Поляра, 20-Д
Організатори заходу: 
Декоративне рослинництво України та Garden Festival

Garden Festival - це щорічний фестиваль та ярмарок товарів для садівництва: насіння, садивного матеріалу, добрив, інвентарю та обладнання. Буяння зелені та яскравих фарб на майданчику перед ТЦ "Епіцентр" немов магнітом вабить сюди всіх відвідувачів.

Стало відомо, де найбільше рибних браконьєрів в Україні

Упродовж серпня рибоохоронними патрулями та органами рибоохорони було проведено 2 155 рибоохоронних рейдів. Про це повідомляє прес-служба Державне агентство рибного господарства України.