техніка | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

техніка

Що було подивится на виставці «Агропорт південь Херсон»

amako2.jpg

Компанія АМАКО, офіційний дистриб'ютор сільськогосподарської техніки Massey Ferguson, Maschio Gaspardo та іншої взяла участь у аграрній виставці – Агропорт Херсон - 2018.

Розпочалася найвизначніша агропромислова виставка року АГРО-2018

23.jpg

Насичена ділова програма АГРО-2018 включає цілу низку спеціалізованих конференцій та форумів, присвячених усім напрямкам розвитку сучасного аграрного комплексу України, а також пов’язаній тематиці.

Заробітчан на зборах ягід замінять роботи

збір ягід

На фоні світового росту сільськогосподарських ринків все частіше відчуватиметься дефіцит робочої сили. Згідно прогнозів Rabobank, світова торгівля лише ягодами сягне 2.1 млн. тон в 2020 році. За їх прогнозами споживання ягід буде рости надзвичайно швидко в Західній Європі, і повторить успіх США, де продажі м'яких ягід в роздріб сягають $5,6 млрд доларів США.

VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»

AgroNews080917 Veles.jpg

Традиційно, у вересні, всі аграрії України їдуть до Тетієва задля того, аби оцінити та на власні очі побачити усі новинки техніки та  найкращі технології в польових умовах. І цей рік не є виключенням.

VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИ

AgroNews05091704.jpg

Виробник сільськогосподарської техніки ТОВ «ВЕЛЕС-АГРО ЛТД.» має в своєму асортименті культиватори суцільного обробітку серії KPG

Тюкування соломи і сіна – перспективна ніша в українському бізнесі

ZEUS 6 HD – універсальна дискова борона з великим функціоналом

AgroNews15061701.jpg

Сьогодні використання дискових борін стало невід’ємною частиною технології обробітку ґрунту. Зазвичай під виразом «компактна дискова борона» ми уявляємо легку або середню борону, яка застосовуються для роботи з пожнивними рештками. А чи може бути компактна важка дискова борона? Відповідь однозначна – може. В цій статті ми розглянемо новинку – борону ZEUS 6 HD від компанії VELES AGRO.

Які новинки техніки представили на «Агро-2017»

Техніка в дії: чим дивували на Grassmaster

Сівалки, обприскувачі або плуги: яку техніку найбільше купують аграрії?