Агрострахування | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Агрострахування

Володимир Юдін: Українським агростраховикам необхідно більше дбати про інтереси клієнта

AN_341.jpg

Протягом 2017 року кількість укладених договорів страхування сільськогосподарських культур і багаторічних насаджень в Україні збільшилася.

Виклики дають можливості: зміна клімату та вплив на сільське господарство

AN_309.jpg

Одною з ключових проблем, чому власне  аграрії в Україні масово не звертаються до агрострахування, є брак довіри, а особливо брак знань. Адже без використання інструментарію агрострахування важко розвивати власні підприємства та керувати стратегією розвитку.

Чим аграріїв манить ринок агрострахування: висновки IFC

AN_254.jpg

Лідерами за кількістю укладених договорів з агрострахування протягом 2017 року стали Тернопільська, Дніпропетровська та Полтавська області відповідно.

Зміна клімату: які наслідки будуть для с/г у світі?

AN_226.jpg

У світі зростає тривалість вегетаційного сезону у рослин внаслідок зміни клімату.

Чи варто ризикувати врожаєм? Світовий досвід агрострахування і Україна

AN_187.jpg

Що лежить в основі ефективної системи агрострахування? Які країни та за допомогою чого змогли впровадити дієві моделі страхування агроризиків? І який шлях обирає Україна на власному ринку страхових послуг?

Загрози для аграріїв: вплив Ель-Ніньо на сільгоспризики по всьому світу

AgroNews09101703.jpg

Які системи у світі здатні попередити аграрні ризики та запобігти сільськогосподарським катастрофам?

Володимир Юдін: Страховий продукт повинен бути максимально зрозумілим для фермера

AgroNews25091701.jpg

Сільськогосподарський сектор є надзвичайно важливим для економіки нашої країни. Однак, даний бізнес несе в собі безліч ризиків у вигляді можливості втрати врожаю через погодні умови, хвороби рослин, інші ситуації форс-мажорного характеру. Мінімізувати збитки в даному випадку в усьому світі покликане страхування сільгоспризиків фермерами.

Володимир Юдін: В умовах світової зміни клімату, агрострахування допомагає фермерам захиститися від ризиків і твердо стояти на ногах

Субсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світі

21209128_1957030437953042_1518370664_n.jpg

Тема агрострахування сільськогосподарських ризиків з року в рік набирає все більшої популярності в середовищі українських аграріїв, незважаючи на все ще наявні недовіру до страховиків у фермерів і недостатнє бажання останніх закладати кошти в бюджети своїх господарств на дану послугу. У той же час, ситуація в більшості розвинених держав світу кардинально відрізняється від того, що відбувається в нашій країні.

Страхові виплати допоможуть зберегти бізнес аграрію при форс-мажорних обставинах

AN_155.jpg

Незважаючи на те, що вітчизняна аграрна галузь є одним з провідних секторів економіки України, тема агрострахування залишається мало затребуваною серед аграріїв.