НОВОСТИ

На Херсонщині заклали на зберігання 11 тис. тонн яблук

12.11.2018 10:18
 • Середня врожайність яблук у Херсонській області по всім категоріям виробництв склала понад 200 ц/га проти 120 ц/га у 2017 році. В окремих промислових садах врожайність сягає 250-300 ц/га. Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Херсонська облдержадміністрації Олександр Паливода.

  Прогнози щодо великого врожаю яблука звучали ще на початку літа, деякі садівники врахували цей момент і знайшли можливості побудувати або збільшити та модернізувати існуючі  приміщення для зберігання яблук, зазначив він.

  Зараз, за даними Олександра Паливоди, в  Херсонській області налічується 10 спеціалізованих фруктосховищ, придатних для зберігання яблука, загальним обсягом 16,4 тис. тонн.

  «Наразі триває активне закладання яблука та інших фруктів на зберігання. Уже закладено 11 тис. тонн. Це дозволить аграріям притримати яблуко до більш високої ціни», – зазначив він.

  Крім того, в області функціонують підприємства, що переробляють яблука: «Чумак», «Наш продукт», плодоовочевий комбінат «Херсон», «Реле», «Пані Крістіна», Південний консервний завод дитячого харчування ТМ «Карапуз», «Дніпро».

  Читай нас также в Viber и Telegram, делись новостью на своей странице:
  Поширити: