НОВИНИ

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» збільшують дилерську мережу в Казахстані

02.11.2018 16:45
 • «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» представили свої досягнення на найбільшому агрособитіі Казахстану – сільськогосподарській виставці KazAgro-2018. Захід проходив 24-26 жовтня в Астані. Стенд українського виробника був оформлений спільно з офіційним дилером в Казахстані – компанією ТОВ «Урал ЛТД».

  Як зазначив директор з експорту Агродівізіона Едуард Чудопалов, KazAgro стала майданчиком для зустрічі з потенційними партнерами, представниками цілого ряду компаній-продавців сільгосптехніки, зацікавленими в просуванні продукції «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИНИ».

  «Ми провели переговори з ключовими гравцями казахського ринку, з трьома з них було досягнуто попередніх домовленостей і найближчим часом будуть укладені дилерські угоди. Це дасть нам можливість розширити дилерську мережу і збільшити нашу присутність в Казахстані, – коментує Е. Чудопалов. – Подальша спільна робота з дистриб’юторами передбачає поставки наших агрегатів в Казахстан і проведення перших Днів поля в ході весняної польової кампанії 2019 року ».

  Найбільшим попитом у казахських аграріїв користуються високопродуктивні і економічні дискові борони ДУКАТ з шириною захвату 12 метрів. Знаряддя оснащені надійними необслуговуваними підшипниковими вузлами і зносостійкими робочими органами, виконаними з високоякісної боросодержащей стали і мобільною системою складання бічних робочих рам. На підшипникові вузли встановлена ​​розширена гарантія 24 місяці.

  «У Дукат-12 немає аналогів серед вітчизняних виробників, представлених на ринку Казахстану, – підкреслює Е. Чудопалов. – Велика ширина і унікальні конструкторські рішення, реалізовані в даних знаряддях, роблять їх конкурентоспроможними і затребуваними. Тим більше що ці машини вже встигли себе зарекомендувати на ринку Казахстану. Дукати успішно експлуатуються декількома казахськими господарствами, агрегати показали бездоганний результат, відпрацювавши понад 15 тисяч гектарів кожен ».

  За словами директора з експорту, традиційно популярні на ринку Казахстану зубопружінние борони ліри, також великий потенціал у важкій зубової борони ЛІРА XL, яка за рахунок уніфікованої рами може бути переобладнана в шлейф борону ЛАРІ. В результаті аграрії отримують дві гармати за значно меншою ціною.

  «Наша техніка відмінно підходить для структури казахських полів, знаряддя «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» легко справляються зі складним грунтом і великими посівними площами Казахстану», – резюмує Едуард Чудопалов.

  Довідка:

  «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної сільгосптехніки, техніки для логістики і перевезень. Продукція компанії постачається більш ніж в 20 країн світу через офіційного дистриб’ютора – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» і мережу дилерів СНД, Близького Сходу і Європи.

  «KazAgro» – міжнародна виставка сільського господарства та харчової промисловості. У 2018 виставкова площа в 14 тис. Кв. м. об’єднала понад 300 компаній з майже 35 країн світу.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: