НОВИНИ

США вважають Україну сильним конкурентом на ринку зернових

03.11.2018 08:26
 • У Сполучених Штатах Америки мають намір продовжувати спрямовувати зусилля на сприяння розвитку економіки України, хоча, й усвідомлюють, що тим самим отримають ще одного сильного конкурента на світовому зерновому ринку. Про це заявив міністр сільського господарства США Сонні Пердью, передає «АПК-Інформ».

  «Ми допомагаємо вам, але розуміємо, що робимо сильним свого конкурента», — заявив Сонні Пердью, маючи на увазі динамічний розвиток аграрного ринку в Україні в останні роки.

  Учасники проекту L.A.B. Logistics Agro Benchmark побували в Центрі зернових інновацій штату Канзас (Kansas Wheat Innovation Center). Установа займається науковими дослідженнями по виведенню нових більш продуктивних сортів пшениці, а штат Канзас вирощує 20% всієї пшениці в масштабах США. На даний момент у всіх елеваторах штату зберігається 12 млн тонн пшениці.

  Віце-президент Центру зернових інновацій штату Канзас (Kansas Wheat Innovation Center) Аарон Харріс зазначив, що місцеві фермери вже відчувають конкуренцію з боку України.

  «Ви для нас — дуже сильні конкуренти. Сполученим Штатам зараз важко витримувати конкуренцію в торгівлі пшеницею в Африці і на Близькому Сході. Це багато в чому обумовлено логістикою, оскільки доставка в ці регіони збільшує ціну нашої продукції. Тому ми концентруємося на ринках Центральної і Південної Америки. Але йти з Африки не плануємо — у нас все ще сильні позиції в Нігерії, а недавно ми відвантажили перше за останні роки судно з зерном в Єгипет», — розповів Аарон Харріс.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: