НОВИНИ

Поліція затримала 5 осіб, які незаконно вирощували зернові культури

02.11.2018 15:23
 • На Полтавщині правоохоронці затримали 5 осіб, які незаконно здійснювали вирощування зернових культур на території державного підприємства, що призвело до недоотримання підприємством прибутку на 10 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

  «В межах кримінального провадження оперативники Управління захисту економіки в Полтавській області Нацполіції задокументували протиправну діяльність директора однієї з філії державного підприємства, який, вступивши в злочинну змову з керівниками приватних підприємств, підписав завідомо збитковий договір про спільний обробіток та вирощування зернових культур на п’ять га землі, що належить філії», — йдеться у повідомленні.

  Правоохоронці встановили, що фігуранти укривали фактичний обсяг вирощеного та зібраного врожаю, вказуючи в бухгалтерській та статистичній звітності лише його частину, завдали збитки державі в особливо великих розмірах.

  Зокрема, шляхом реалізації зібраного врожаю як продукції приватних підприємств, державне підприємство недоотримало десять мільйонів гривень.

  31 жовтня правоохоронці отримали ухвалу суду на проведення понад 30 обшуків на території Полтавської, Кіровоградської та Черкаської областей.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: