ГОЛОВНЕ

АФЗУ не відстояла інтереси фермерів при затверджені програми підтримки – замміністра

05.11.2018 10:00
  • Асоціація фермерів і приватних землевласників України (АФЗУ) не відстояла інтереси фермерів під час затвердження програми державної підтримки фермерських господарств на 2018 рік.Про це повідомив заступник міністра аграрної політики України Віктор Шеремета під час панельної дискусії «державна підтримка фермерів – що чекати у 2019 році», яку організувало інформагентство Agronews.ua.

    «На перших порах було напрацьовано асоціацією фермерів напрямки підтримки, деякі напрямки не були враховані – пряма підтримка не гектар, пряма підтримка на працюючого у фермерському господарстві. Вони не були на початку враховані, на якому етапі хто поставив хрест, я не знаю. Але те в якому вигляді програма працювала – це наше (міністерства і асоціації фермерів – ред.) колективне рішення. І колективне рішення було по бар’єрам використання коштів на фермерську допомогу, щоб ніхто чужий туди не заліз і не взяв із того мільярда лишньої копійки», – зазначив замміністра.

    У той же час, він заявив, що не вважає провальною реалізацію програми держпідтримки фермерів на 2018 рік. Хоча статистика говорять про протилежне. Раніше навіть в. о. міністра агрополітики Максим Мартинюк визнав факт провалу держпідтримки фермерів.

    Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
    Поширити: