НОВИНИ

На Миколаївщині браконьєри продовжують незаконно рибалити

01.11.2018 13:18
 • Вчора, 31 жовтня, інспектори відділу охорони водних біоресурсів Миколаївського рибоохоронної патруля на Софіївському водосховищі біля села Софіївка Новобузького району виявили грубе порушення правил рибальства зі збитками на суму 11 тисяч 441 гривень. Про це повідомляє Миколаївський рибоохоронний патруль.

  Так, житель Кривого Рогу за допомогою «павука» і двох місіновіх мереж вбрід незаконно здійснював видобуток водних біоресурсів. Результатом «риболовлі» стали 93 особи тарані, 15 особин ляща, одна щука і 38 окунів загальною вагою 8,3 кілограмів.

  Напередодні, 30 жовтня, на водоймі місті Висунь в Казанківському районі спільно з активістами був затриманий громадянин, який за допомогою 4 місіновіх мереж і саморобної веслового човна завдав збитків на суму 2 тисячі 295 гривень. Даним громадянином було видобуто 27 особин молодий тарані, розміром 5-10 сантиметрів, загальною вагою 1,2 кілограма.

  Відносно правопорушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ознаками частини 4 статті 85 КпАП, які будуть направлені до суду за місцем вчинення правопорушення для розгляду і прийняття рішення. Незаконні знаряддя лову та рибу вилучено до прийняття судового рішення.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: