НОВИНИ

В Україні заклали перший сад з вирощування горіхів пекан

01.11.2018 11:49
 • Сільськогосподарська компанія «Імпак» заклало перший в Україні сад горіху пекан. Про це повідомив керівник компанії Сергія Малиновсього в інтерв’ю EastFruit.

  Він зазначив, що на сьогодні загальна площа горіхового саду компанії «Імпак» складає 80 га. Він був закладений ще чотири років тому і складається із горіхів порід, які найбільше підходять нашій країні за кліматом.

  «Однак, я звик все робити правильно і ефективно. Оскільки не знайшов тієї якості горіхів, яку хотів, для подальшої роботи довелося організувати власний розплідник. Працюємо над щепами, їх морозостійкістю, експериментуємо. Це і зайнятість людей на підприємстві – вони можуть працювати і взимку, і влітку. Ми шукаю нові форми, проводить дослідження, не так давно став першим сертифікованим розплідник в Україні. Почав перший в країні вирощувати горіх пекан», – розповів Малиновський.

  Горіх пекан – древня рослина з сімейства горіхових. Пекан родом з Північної Америки. Зараз цей сорт горіха набув поширення в США, Середній Азії, Австралії.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: