НОВИНИ

Латифундисти блокують розвиток фермерства в Україні – думка

31.10.2018 16:52
 • Фермерські господарства не одержують належної підтримки від держави, бо розвиток фермерства в Україні не вигідний олігархам та латифундистам, які сьогодні знаходяться при владі. Про це заявив член правління Всеукраїнської асоціації пайовиків Михайло Апостол під час панельної дискусії «Державна підтримка фермерів – що чекати у 2019 році», яку організувало інформагентство Agronews.ua за сприяння голови комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Івана Слободяника.

  «Сьогодні всім вам відомо, що латифундисти і олігархи, нажаль при владі. І як ситий ніколи не зрозуміє голодного, багатий не зрозуміє бідного, так само латифундист думає, що це він піднімає Україну, а не фермер. Фермер для нього – як скалка в оці, вони зробили все, щоб такий термін як фермер з часом забувся», – вважає Апостол.

  Він вважає запевнення влади, що в наступному році використання коштів державної підтримки фермерів буде більш ефективним ніж у поточному році, нічим іншим як порожніми обіцянками.

  «Обіцянки – це пусте. Обіцяти не значить одружуватися і так само сьогодні вчиняють з фермерами. Ці кошти і в цьому році не використаються, бо є певні умови. І я більш ніж впевнений, що і у наступному році цього не буде», – вважає Апостол.

  Тим часом, за його словами, з кожним роком в Україні стає все менше фермерів. На думку Апостола, для того, щоб реально допомогти фермерам в Україні достатньо одного механізму – дієвої програми довгострокового кредитування із компенсацією відсоткової ставки, які діють у всьому цивілізованому світі.

  Також він вважає, що фермери повинні вже сьогодні об’єднуватись у кооперативи, щоб мати можливість витримувати конкуренцію на ринку і лобіювати свої інтереси у владі.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: