НОВИНИ

В «Укрзалізниці» озвучили кроки вирішення проблеми перевезень агропродукції

31.10.2018 16:50
 • Зараз для «Укрзалізниці» пріоритетними є саме маршрутні вантажні перевезення, а не вагонні відправлення. Обсяги перевезеної продукції та показники обігу вантажних вагонів підтверджують правильність обраної «Укрзалізницею» стратегії. Про це повідомив в.о голови ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, інформує прес-служба «Укрзалізниці».

  «Перевезення зерна відбувається здебільшого маршрутами, обсяги внутрішніх перевезень збільшилися на 10 %, експортні — на рівні минулого року. Маршрутні відправки дозволили значно покращити обіг нашого вагона: якщо в минулому році в цей період наш зерновоз обертався в середньому 15 днів, то в цьому році він обертається вже за 10 днів. Обіг вагона покращився, і, як наслідок, збільшилися обсяги перевезень», —повідомив Євген Кравцов.

  Він також заявив, що зернотрейдерам потрібно краще планувати перевезення, хоча б на квартал вперед.

  «Ми вкотре наголошуємо, що має бути чітке планування, і просимо зерновиків наперед окреслити, куди, звідки і скільки вантажів вони планують везти, але, на жаль, зі свого боку вони заявили про неготовність планувати свої перевезення навіть на 3 місяці наперед, хоча оптимальним нам бачиться піврічний цикл планування», — розповів Євген Кравцов.

  За його словами, «Укрзалізниця» вкотре окреслила свої можливості забезпечити перевезення зернових в обсязі 3 млн тонн на місяць, проте замовлення надходять на значно більші обсяги. У зв’язку із цим представники компанії запропонували учасникам ринку у своєму колі розробити принципи, які задовольнятимуть всіх власників продукції щодо пропорційного та прозорого розподілу вагонів для перевезення саме цього обсягу вантажів.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: