ГОЛОВНЕ

Нема куди дівати: садівникам компенсують витрати на будівництво складів для яблук

31.10.2018 15:20
 • Мінагрополітики направить частину коштів з програми держпідтримки щодо компенсації вартості саджанців на компенсацію затрат з будівництва сховищ для яблук та інших фруктів. Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

  Він повідомив, що міністерство готує зміни до наказу, яким перерозподілить частину коштів, які виділені цьогоріч в державному бюджеті на программу розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства. Мартинюк нагадав, що зараз ці кошти виділяються в форматі компенсації вартості саджанців, при цьому з 300 млн гривень передбачених на цей напрямок надійшло заяков на більше ніж 200 млн гривень.

  “Тобто у нас є можливість спрямувати ресурс в 70-100 млн грн на підтримку виробників фруктів. Він буде виділений на компенсацію вартості витрат з будівництва холодильників з регульованим газовим середовищем для зберігання фруктів власного виробництва, яке введено в експлуатацію в поточному році, а також камер швидкого заморожування і придбання ліній товарної обробки плодів”, – зазначив він.

  Відсоток компенсації залежитиме від обсягу поданих заявок, але він точно буде більше 50%. Заявки прийматимуться до 1 грудня, кошти надійдуть виробникам до кінця бюджетного року за принципом пропорційного розподілу (формат «first come, first served» НЕ застосовуватиметься).

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: