НОВИНИ

Українські виробники залишаються серед лідерів експортерів курятини в ЄС

31.10.2018 13:48
 • За вісім місяців поточного року Україна експортувала 85,4 тисяч тонн м’яса птиці до країн ЄС. Про це свідчить статистична звітність Європейської комісії, передає Аgro-yug.

  Таким чином Україна втримала третє місце серед світових експортерів м’яса птиці до країн ЄС. При цьому, лише за рік Україні вдалося збільшити ці показники експорту майже на 70%.

  Випереджають Україну Таїланд і Бразилія. З початку року країни експортували 203 тис. тонн і 186 тис. тонн м’яса птиці відповідно. Зростання експорту таїландської курятини до ЄС становило 12,9%, бразильської – впало на 34,1%.

  Водночас профільні експерти характеризують такі досягнення України і національних виробників як диво, адже економічного пояснення цьому немає. Річ у тім, що держпідтримка фермерів у ЄС набагато більша, ніж в Україні.

  «Якщо подивитися на наш аграрний сектор не зсередини країни, а збоку — він виглядає як диво. Тому що ми з вами умудряємося конкурувати та заробляти, попри те, що у нас держпідтримка дорівнює практично нулю, а у країнах-конкурентах держпідтримка на гектар становить 500.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: