НОВИНИ

Україна та Франція планують створити метеокластер для допомоги фермерам

31.10.2018 09:31
 • Планується створити спільний метеокластер для допомоги фермерам. Про це за результатами Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  «Дуже цікава домовленість — плануємо створити спільний метеокластер для допомоги фермерам. Мова — про залучення новітніх технологій до обробки метеорологічних даних. Це потрібно для отримання більш точних даних про погоду, збільшення врожаю та його захисту, запровадження системного моніторингу змін клімату та подальшого моделювання», — розповів Геннадій Зубко.

  Для України є цікавим досвід залучення французьких компаній до співпраці у сфері АПК.

  «Особливо, це стосується розвитку фермерських господарств, співпраця в напрямку тваринництва і молочного господарства. А також ті питання, які стосуються виробництва та сертифікації насіння, що дозволить збільшити експортні можливості вітчизняної агропромислової продукції», — зазначив Геннадій Зубко.

  Також сторони обговорили співпрацю щодо розвитку та захисту географічних зазначень, зокрема через програму технічної допомоги Європейського Союзу «Support to the development of a Geographical Indication System».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: