НОВИНИ

На Полтавщині с/г землі одні із найдорожчих в Україні

31.10.2018 08:54
 • За вартістю 1 га Полтавська область, поступаються лише Хмельницькій. У 2017 році ціна становила 4 тис. 253 грн/га. Про це на апаратній нараді в голови облдержадміністрації повідомив Вадим Чувпило, начальник ГУ Держгеокадастру в Полтавській області, передає сайт ОДА.

  «Сільськогосподарські землі області, одні з найдорожчих проти інших регіонів. Про це свідчить середній розмір відсотка, який становить 42%, а це в п’ять разів більше від стартового. 80% земель в області — це особливо цінні ґрунти», — зазначив Вадим Чувпило.

  Наразі ГУ Держгеокадастру в Полтавській області сформований перелік земельних ділянок с/г призначення державної власності і права оренди, які продаватимуть на земельних торгах. У ньому налічується 323 земельні ділянки загальною площею 7 тис. 100 га.

  Повідомляється, що за 9 місяців цього року до переліку додали 173 ділянки, загальною площею понад 3 тис. га. Найбільше площ для включення до переліку запропонували Лохвицький, Великобагачанський, Оржицький, Пирятинський та Миргородський райони.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: