НОВИНИ

У 2019 року в Києві вже не буде соціального хліба

31.10.2018 07:00
 • Кіоски з соціальним хлібом в Києві працюватимуть до кінця 2018 року, так як закінчується інвестиційний договір між містом і ПрАТ “Київхліб”. В якості альтернативи столична влада обіцяє киянам оформити дисконтні карти, які будуть давати знижку на покупку хліба в розмірі 20%.Про це KV стало відомо з повідомлення депутата Київради Тетяни Меліхової.

  У відповідь на запит Меліхової в Київській міськдержадміністрації їй повідомили, що інвестиційний договір з ПрАТ “Київхліб” (*) про реалізацію хлібобулочних виробів за нижчими цінами був укладений лише на 3 роки.

  Меліхова зазначила, що кіоски почали працювати не одночасно, тому термін закінчення договору на продаж соціального хліба у всіх кіосків закінчується в різний час.

  “На даний момент, в Києві є всього 20 кіосків, де все ще можна придбати хліб за нижчими цінами. Але і вони будуть продавати його лише до кінця 2018 року “, – повідомила депутат.

  При цьому, за інформацією Меліхової, в КМДА повідомили, що покупцям пропонують оформити дисконтні карти, які будуть давати знижку на покупку хліба в розмірі 20%.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: