НОВИНИ

Вівці-бранці стали причиною внутрішньої перевірки Держпродспоживслужби

30.10.2018 12:43
 • У зв’язку з поверненням вантажу овець у кількості 300 голів, які були експортовані до Турецької Республіки з Дніпропетровської області, що призвело до виникнення значного суспільного резонансу, та з метою перевірки дотримання вимог Закону України «Про ветеринарну медицину» та Закону України «Про жорстоке поводження з тваринами» Держпродспоживслужба перевірку зазначених фактів.

  Відповідний наказ № 881 Голова Держпродспоживслужби підписав 29 жовтня 2018 року.

  З цією метою створена робота група, яка впродовж двох тижнів повинна забезпечити проведення перевірки дотримання вимог чинного законодавства України при проведенні карантинування та оформлення документів на поголів’я овець, призначеного для експорту до Турецької Республіки, державними органами та установами, що входять до сфери управління Держпродспоживслужби.

  Раніше повідомлялося, що фура з вівцями, заблокованими на одеській митниці, вирушила до Тульчинської філії ДП «Укрветсанзавод» у Вінницькій області для утилізації загиблих тварин. Живих тварин збиралися клінічно оглянути та провести лабораторні дослідження.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: