НОВИНИ

Компанії України та ЄС обмінюватимуться інформацією з реєстру тварин

30.10.2018 12:21
 • Українські та європейські компанії налагоджують співробітництво взаємодії електронних баз даних у тваринництві, повідомляє Держпродспоживслужба.

  Зокрема представники Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», Нідерландсько-Українського молочного центру та компанії «Юніформ-агрі», європейського розробника програмного забезпечення для управління молочним стадом, обговорили питання обміну інформацією між електронними базами даних Єдиного державного реєстру тварин та програмними продуктами із управління тваринницькими фермами.

  Під час обговорення йшлося також про спеціалізовану програму для управління молочним стадом, її можливості та особливості використання на молочному підприємстві та її обміну інформацією з Єдиним державним реєстром тварин.

  Представники Нідерландсько-Українського молочного центру розповіли про взаємодію систем управління молочною фермою, центрами  реєстрації племінних тварин та лінійної оцінки тварин, базами даних щодо осіменіння тварин, лабораторіями з проведення досліджень якості продукції тварин та кормів, та висвітлив систему передачі та обміну інформацією з центральною базою даних щодо тварин у Нідерландах.

  Учасники обговорили співпрацю в галузі проведення роз’яснювальної роботи з власниками тваринницьких господарств та молокопереробних підприємств щодо важливості дієвої системи ідентифікації та реєстрації тварин в отриманні безпечної продукції тваринного походження, в тому числі і молочної.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: