НОВИНИ

Суд віддав американцю добрива з краденої у «Нафтогазу» сировини

30.10.2018 10:18
 • Херсонський міський суд скасував арешт 3,20 тисяч тонн добрив, вивезених з території ПАТ «Одеський припортовий завод» у квітні 2018 року для зберігання на території Херсонського морського торгівельного порту. Про це свідчить ухвала суду від 4 вересня, пишуть «Наші гроші».

  Суд постановив, що 3202 тон карбаміду марки Б належить компанії «Trans Commodities New York Inc». Арешт на карбамід був накладений 1 червня за клопотанням слідчого Херсонського відділу поліції.

  Провадження було розпочате за заявою представника ТОВ «Всеукраїнська Енерго Компанія» (ТОВ «ВЕК»), який поскаржився на невстановлених осіб, що шахрайським шляхом намагалися вивезти карбамід з території ХМТП.

  Суд дійшов висновку, що станом на 01.06.2018  власником арештованого карбаміду був не «ВЕК», а «Trans Commodities New York Inc». Так, за даними ухвали, 26 квітня фірма «ВЕК» продала карбамід ТОВ «Рембудавіа». 28 квітня карбамід було перевезено морем з Одеси до Херсонського морського торговельного порту (перевізник – ТОВ «Сапсан Траншип»).

  Разом з тим, вказує суд, що ще 25 квітня «Рембудавіа» уклав з компанією «Trans Commodities New York Inc» договір купівлі-продажу карбаміду, а 31.05.2018 сторони підписали акт приймання-передачі. Власником «Trans Commodities New York Inc.» є колишній одесит Сем Кіслін, який у 1970-х роках виїхав до США.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: