НОВИНИ

В Україні подешевшала морква

29.10.2018 13:19
 • Активний збір урожаю моркви призвів до того, що ціни на неї впали за тиждень відразу на 20%. І комерційні виробники, і населення пропонують овоч по 5-7 грн/кг. Про це повідомляє Agroday з посиланням на Тетяну Гетьман, аналітика плодоовочевого ринку.

  Відзначається, що гуртові ціни на моркву нині сягають максимально 9 грн/кг, а в середньому знаходяться на рівні 7 грн. Митий вітчизняний овоч продається по 8-13 грн/кг.

  Ціни на звичайну імпорту моркву фіксуються на рівні від 9,5 до 13 грн/кг.

  До слова, активний імпорт моркви в Україну, як не дивно, цього року розпочався у вересні.  На той час овоч стабільно лідирував у списку найдорожчих продуктів «борщового набору» і цим скористалися білоруси.

  Щодо інших овочів, то столовий буряк за тиждень подешевшав на 5%. З’явилось більше пропозиції по 6,6 і навіть 6 грн/кг. Середня ціна спустилась з 7 до 6,8 грн/кг.

  Ціни на білоголову капусту лишились без особливих змін, хоча на початку тижня намітилась тенденція до зниження, але потім вони повернулись на позначку 6-7 грн/кг.

  Незначне зростання ціни було зафіксовано по картоплі, на 5% піднявся середній показник цінового діапазону, а більшість картоплі на гуртових ринках продається по 3-3,5 грн/кг.

  Цибуля цей раз продемонструвала черговий ціновий стрибок. Її вартість підскочила відразу на третину, до 8-11 грн/кг, оновивши тим самим абсолютний рекорд ціни по Україні.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: