НОВИНИ

Через паливну кризу українські фермери пересідають на “дровомобілі”

28.10.2018 14:15
 • Протягом останніх тижнів українські фермери відчули дефіцит і значне зростання цін на солярку. Через це деякі винахідники вже переобладнали свій транспорт для використання значно дешевшого дерев’яного пального, повідомляє ТСН.

  Пенсіонер Микола Петрович нині енергонезалежний – після стрімкого подорожчання пального він переобладнав свій “Мерседес” і тепер їздить на дровах. Винахідник каже, що його авто може розганятись до 100 км/год і при цьому споживати три відра дров на 100 кілометрів.

  Машина на дровах економічна та екологічна. Про диво-автомобіль і його власника добре знають у навколишніх селах, особливо ідея сподобалася фермерам. Після подорожчання пального вони розглядають варіант переобладнання сільськогосподарської техніки із дизеля на дрова.

  “Хай нам пропонують, будуть купувати трактори на дровах. Іще ж не роблять трактори на дровах. А поки солярка, іншої альтернативи нема”, – кажуть вони.

  Повертатись до традиційних видів пального Микола Петрович не збирається – його покращений “Мерседес” уже виступає еталоном для бажаючих будувати “дровомобілі”.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: