НОВИНИ

Вівці, які вижили у фурі під Одесою, пройдуть обстеження

28.10.2018 08:42
 • Фура з вівцями, заблокованими на одеській митниці, вирушила до Тульчинської філії ДП “Укрветсанзавод” у Вінницькій області для утилізації загиблих тварин. Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

  “Живі тварини будуть клінічно оглянуті та пройдуть лабораторні дослідження. З урахуванням отриманих результатів прийматиметься рішення про подальші дії”, – йдеться в повідомленні.

  З огляду на ситуацію, яка слалася, Держпродспоживслужба ініціювала порушення кримінального провадження за фактом порушення ветеринарно-санітарних норм та жорстокого поводження з тваринами. З метою координації дій у Вінницьку область відбув голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

  У службі також зазначили, що вантаж із вівцями був направлений на експорт з України до Туреччини 6 жовтня. Турецька сторона вантаж не прийняла без пояснення причин, і уже 12 жовтня тварини повернулися до України на термінал відправлення.

  “Власниця тварин лише 24.10.2018 звернулася до Держпродспоживслужби щодо утилізації повернутих тварин. Саме звернення власника вантажу є необхідним процедурним етапом для провадження будь-яких дій із ним”, – зазначається в повідомленні.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: