НОВИНИ

Під Одесою зоозахисники досі блокують фуру з вівцями, яких мають знищити

27.10.2018 17:38
 • Українські зоозахисники продовжують блокувати фуру з 300 вівцями на одеській митниці, яких 2 тижні утримували у вантажівці, а тепер планують вивезти на утілізаціію. Про це йдеться в повідомленні зоозахисної ініціативи UAnimals на сторінці в Facebook.  

  “На виїзді з порту Чорноморська активісти продовжують блокувати фуру з тваринами. 300 овець хочуть спалити живцем. Вимагаємо відміни варварського та необгрунтованого рішення Держпродспоживчслужби”, – пишуть активісти.

  Напередодні мережею поширилася інформація про те що небайдужим активістам Одеської області та представникам окремих організацій вдалося погодувати і напоїти замкнених на митниці тварин. Ілюстрацією цього став відеозапис, викладений у Facebook.

  Нагадаємо, з України експортували до Туреччини 330 живих овець, але без пояснення причин влада країни повернула тварин до України. Так, з 12 жовтня фура з вівцями стояла у порту.

  «Відповідно до повідомлень Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), на території Туреччини реєструються спалахи небезпечних хвороб тварин, таких як ящур, віспа овець та інші», — ідеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

  В Україні діє заборона на ввезення з Туреччини сприятливих до вказаних захворювань живих тварин, продукції та сировини з них. Повернення цього вантажу на територію України є неможливим, зважаючи на загрозу поширення особливо небезпечних хвороб тварин.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: