АГРОВІДЕО

Фермер через низькі ціни на яблука пустив свій врожай на удобрення полів!

26.10.2018 15:49
Featured Video Play Icon
 • Фермер з Чернівецької області Михайло Банарь через низькі закупівельні ціни на яблука цього року відмовився від збирання плодів на території свого господарства, а зібрану частину фруктів використовує в якості добрив для полів.

  Про це повідомляє ресурс EastFruit з посиланням на слова власника господарства, який також розмістив відео у Facebook, на якому знятий процес розвантаження яблук з причепу на поле.

  За словами Банаря, він був змушений відмовитись від збору врожаю через занадто низькі закупівельні ціни на яблука.

  «Продати урожай в цьому році хоча б кудись я не зміг. Справа в тому, що ціна за кілограм становить 0,65 грн. Щоб здати за цією ціною, люди стоять в чергах цілу добу. Але не має ніякого сенсу реалізовувати продукцію за такими цінами. Адже 0,30 грн. потрібно витратити тільки на те, щоб підняти це яблуко з землі. Плюс транспортні витрати. Мені треба було звільнити візок, і я знайшов рішення, яке ви побачили на відео», – прокоментував фермер своє рішення знищувати врожай яблук.

  Він вважає, що нинішні ціни не є обґрунтованими і штучно занижуються в результаті «змови власників переробних заводів, які створили таку ціну».

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: