НОВИНИ

Виявлено сотні фактів порушень вимог реалізації вершкового масла

26.10.2018 13:50
 • Більше 500 фактів порушень вимог законодавства про обіг та реалізацію вершкового масла виявили працівники Держпродспоживслужби впродовж 9 місяців цього року.

  «В ході моніторингових досліджень на предмет дотримання законодавства під час обігу та реалізації солодковершкового масла в закладах торгівлі, громадського харчування та інших об’єктах встановлено 513 випадків порушень», — повідомили у Держпродспоживслужбі.

  Із них 185 випадках обіг масла на об’єктах роздрібної торгівлі було припинено. У 463 випадках було прийнято рішення або складено припис щодо відкликання або знищення харчових продуктів. За порушення вимог «Ветеринарно-санітарних правил для ринків» до адміністративної відповідальності притягнуто 101 особа.

  Впродовж останніх 2-х місяців із метою реагування на інформацію, надану громадськими організаціями щодо про фактів фальсифікації традиційних молочних продуктів, здійснено 37 перевірок, в рамках яких встановлено 24 випадки порушень. За результатами встановлених невідповідностей державними інспекторами ветеринарної медицини у 20 випадках склали приписи про відкликання, вилучення з обігу харчових продуктів. На чотири підприємства винесено постанови про порушення законодавства про харчові продукти та стягнуто штраф на загальну суму 167,6 тис. грн.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: