НОВИНИ

На Одещині вантаж із живими вівцями утилізують

26.10.2018 12:37
 • Вантаж із живими 300 вівцями, який затримали у порту Одещини буде утилізований. Тварини загрожують занесенням на територію України небезпечних інфецкійних хвороб. Про це повідомила Держпродспоживслужба.

  У зв’язку із широким суспільним резонансом Держпродспоживслужба дала роз’яснення щодо вантажу ТОВ «УКРАНІКСАР».

  Нагадаємо, з України експортували до Туреччини 330 живих овець, але без пояснення причин влада країни повернула тварин до України. Так, з 12 жовтня фура з вівцями стояла у порту.

  «Відповідно до повідомлень Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), на території Туреччини реєструються спалахи небезпечних хвороб тварин, таких як ящур, віспа овець та інші», — ідеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

  В Україні діє заборона на ввезення з Туреччини сприятливих до вказаних захворювань живих тварин, продукції та сировини з них.

  Так, повернення цього вантажу на територію України є неможливим, зважаючи на загрозу поширення особливо небезпечних хвороб тварин.

  Звернення керівника ТОВ «УКРАНІКСАР» Олени Севінч щодо утилізації повернутих тварин Держпродспоживслужба отримала лише 24 жовтня. Звернення власника вантажу є необхідним процедурним етапом для провадження будь-яких дій із ним.

  Нагадаємо, у порту Одещини  два тижні стоїть фура с сотнями вже майже мертвих овець.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: