НОВИНИ

Ціна на живець свиней знизилася до 46,5 грн

26.10.2018 09:23
 • Упродовж другої половини жовтня зсув закупівельних цін на ринку живця продовжився, проте його темпи дещо вповільнюються. У другій половині жовтня верхня та нижня межі діапазону закупівельних цін на живець свиней понизилися на 1 грн/кг порівняно з попереднім тижнем – до 46,5 грн/кг.  Про це повідомили в Асоціації свинарів України.

  Більшість виробників розраховували, що відповідні ціни залишаться актуальними і протягом третьої декади жовтня. Проте м’ясопереробники очікували на подальше зниження цін закупівлі, вважаючи, що нижня межа може опуститися до бар’єрної цінової позначки – 44 грн/кг.

  Як з’ясувалося цього тижня, прогнози м’ясопереробників були досить точними. Так, більшість партій купували по 44-46 грн/кг.

  Представники м’ясопереробної галузі одноголосно відзначають скорочення обсягів збуту через сезонне послаблення споживчої активності та підготовку населення до опалювального сезону. Хоча частина з них зауважує перевищення пропозиції свинини над попитом, цей профіцит незначний.

  При цьому оператори звертають увагу на зростання тиску на ціни з боку торговельних мереж. Тому не виключають можливості подальшого зниження максимальної ціни до 45 грн/кг.

  Окремі закупівельники висловлюють очікування на стабілізацію у першій половині листопада, що, на їхню думку, передуватиме традиційному пожвавленню торгівлі у кінці осені.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: