НОВИНИ

Україна та США обговорили активізацію агроекспорту

25.10.2018 17:52
 • Під час 8-го засідання Українсько-Американської ради з торгівлі та інвестицій, яке пройшло у Вашингтоні під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва сторони обговорили питання активізації агроекспорту.  Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби України.

  «Сторони серед іншого обговорили питання законодавчого регулювання ринку засобів захисту рослин у частині їх реєстрації, проведення фітосанітарних процедур при експорті зерна, податковий режим експорту ріпаку та сої, можливі заходи щодо збільшення прозорості функціонування ринку зерна, зокрема зменшення сірого сегменту цього ринку», — йдеться у повідомленні.

  Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа поінформував колег про роботу відомства та прогрес в імплементації європейського законодавства, з урахуванням міжнародних зобов’язань України.

  У ході зустрічі учасники обговорили питання двосторонньої торгівлі, доступу до ринків, зокрема, вимоги для імпорту продуктів тваринного походження в Україні, а також прогрес у затвердженні двосторонніх форм сертифікатів.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: