НОВИНИ

Світовий лідер точного землеробства працюватиме в Україні

25.10.2018 17:29
 • Компанія Farmers Edge Inc, що надає високотехнологічні рішення для агробізнесу планує обслуговувати до 150 тис. га в Україні до 2019 року. Про це під час прес-сніданку повідомив генеральний менеджер Farmers Edge в Східній Європі Сергій Шестюк, передає agroportal.ua.

  «Farmers Edge надаватиме 5 напрямків послуг для українських аграріїв, включаючи збір і обробку даний, аналіз грунту, агрономічний сервіс, технічну підтримку і консультації», — зазначив він.

  При цьому Сергій Шестюк також додав, що компанія вже веде переговори з лабораторіями для співпраці. Крім того, компанія надає ПО для аналізу стану посівів власної розробки.

  «Програмний продукт Farmers Edge дозволяє ідентифікувати зміни, в подальшому система дозволяє вказати на причини даних змін в посівах», — повідомив генеральний менеджер Farmers Edge в Україні Олександр Руденко.

  Система є додатковим інструментом, який полегшує роботу агрономів в полях. Farmers Edge також надаватиме супутникові знімки полів з максимально технічно можливим дозволом і більшою частотою зйомки, що є відмінною рисою в плані надання аналогічних сервісів.

  «Наша головна перевага — це підтримка аграріїв. Напевно, у кожного фермера є якийсь негативний досвід впровадження тих чи інших технологій. Ми швидко навчаємо клієнтів і йдемо з ними по всьому шляху виробництва. І у нас є команди в кожному регіоні, які виїжджають в поля і працюють безпосередньо з аграріями», — повідомив віце-президент з міжнародних продажів в Росії, Україні, Бразилії та Австралії Колбі Микол.

  Крім того, він зазначив, що компанія буде орієнтуватися на сегмент малого та середнього агробізнесу.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: