НОВИНИ

На Черкащині створили ще 13 сільгоспкооперативів

25.10.2018 15:54
 • На Черкащині цього року вдалося створити ще 13 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Про це повідомив начальник управління агропромислового розвитку ОДА області Ігор Колодка.

  Зокрема, по два у Городищенському, Чорнобаївському та Монастирищенському районах, по одному в Драбівському, Звенигородському, Золотоніському, Кам’янському, Катеринопільському, Смілянському, Черкаському районах. Кількість членів кооперативів збільшилася більш ніж на півсотні, порівняно з початком року.

  «Наразі з ініціативними групами зі створення кооперативів проводимо виїзні зустрічі для ознайомлення та надання практичної допомоги, – говорить Колодка. – Загалом же в нашому регіоні зареєстровано 124 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативи. Вони різні за видами діяльності, а саме: 76 багатофункціональних, 17 заготівельно-збутових, 13 переробних та 18 інших напрямків».

  Він зауважив, що в межах діючої в області програми розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2020 року рішенням обласної ради цьогоріч виділили  2 млн гри на умовах співфінансування.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: