НОВИНИ

«Нібулон» почав переробку вітчизняного рису

25.10.2018 14:56
 • Перевантажувальний термінал «Нібулону» в Голій Пристані вже прийняв та обробив 4000 тонн українського рису. Про це повідомляє прес-служба компанії.

  «Оскільки збиральна кампанія ще продовжується, підприємство планує прийняти ще близько 3000 тонн цієї культури. Таким чином, те, що голопристанська філія зайнялася сушкою  і зберіганням такого важливого для українців продукту, – є суттєвим внеском у розвиток рисівництва», — додали в компанії.

  За інформацією «Нібулону», сьогодні внутрішнє виробництво рису зосереджено в двох областях – Одеській і Херсонській, які забезпечують лише 30 % попиту внутрішнього ринку.

  «На жаль, в  Україні відсутні підприємства, які можуть приймати, обробляти, сушити, очищати рис, доводити його до необхідних для стійкого зберігання кондицій та готувати до подачі споживачам. У вересні цього року голова Херсонської ОДА звернувся до керівництва компанії «НІБУЛОН» з проханням допомогти херсонським рисівникам просушити, очистити, підготовити рис до того, щоб українці могли споживати український рис», — заявили в «Нібулоні».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: