НОВИНИ

На Кіровоградщині продавали фальшиве масло з неіснуючого заводу

25.10.2018 14:24
 • В Кіровоградській області Держпродспоживслужба виявила фальсифіковане масло, який продавали у місцевому магазині. В ході перевірки стало відомо, що адреса заводу вказаного а упаковці закрився 9 січня цього року. Про це повідомила прес-служба Держпродспоживслужби. 

  «До Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло звернення від споживачки, яка в магазині придбала масло солодковершкове з вмістом жиру 73%, але засумнівалася в його походженні. На упаковці його виробником вказано ТОВ «Молочний комбінат Соколоський» (орфографія збережена), потужність розташована в с. Соколівське Кіровоградського району», — йдеться у повідомленні.

  З метою перевірки зазначеної інформації та встановлення походження харчового продукту спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області разом із представниками Національної поліції провели обстеження магазину, в якому було придбане масло.

  Під час перевірки документів та баз даних суб’єктів господарювання встановлено, що за юридичною адресою, вказаною на упаковці (м. Кропивницький, проспект Промисловий, 19) було зареєстроване підприємство, яке з 09.01.2018 припинило свою діяльність. Дані про провадження господарської діяльності іншими суб’єктами господарювання за цією адресою відсутні.

  Держпродспоживслужби в Кіровоградській області направило матеріали до Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області для вжиття заходів щодо встановлення походження продукту, його постачальників та осіб, причетних до можливої його фальсифікації.

  «На підставі вищевикладеного є всі підстави для висновку про фальсифікацію продукту. Держпродспоживслужба області наголошує: ТОВ «Молочний комбінат Соколоський» не зареєстроване, а ТОВ «Молочний комбінат «Соколівський» припинило свою діяльність. Тож від придбання масла неіснуючих виробників слід утриматися», — додали у Держпродспоживслужбі.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: