НОВИНИ

На українських ринках продовжує падати ціна на яблука

25.10.2018 09:32
  • Низький попит на яблуко на ринку України змушує садівників, які не мають сховищ, постійно знижувати ціни на свою продукцію. Якщо минулого тижня мінімальні ціни на яблуко не опускалися нижче $ 0,12-0,14 за кг, то вже на цьому тижні з’явилися пропозиції оптових партій десертного яблука за цінами нижче $ 0,10 за кг. Про це повідомляє інтернет-портал EastFruit.

    Це неймовірно низька ціна, якщо врахувати, що роком раніше, навіть за падалицю для промислової переробки давали від $ 0,20 за кг і більше. Настільки низьких цін на десертне яблуко в історії України поки ще не було, так само як і таких низьких цін на промислове яблуко. На думку аналітиків EastFruit, на цьому тижні середня ціна на яблуко в Україні може досягти рівня цін в Молдові, яка була лідером низьких цін в цьому сезоні. Однак Молдова має можливість експортувати яблуко на ринок Росії, а Україна ні, тому закладка яблук на тривале зберігання в Україні не особливо покращує перспективи його реалізації, так як яблука і раніше занадто багато.

    За інформацією трейдерів, при зацікавленості з боку покупця, фермери готові додатково знижувати і без того рекордно низьку ціну на яблуко. Таким чином деяким перекупникам вдається дрібним оптом скуповувати партії яблука по $ 0,08-0,09 за кг, що забезпечує їм непоганий заробіток при перепродажі такого яблука через власні роздрібні точки. За такими цінами пропонується яблуко без тари, на умовах самовивозу і повної оплати за фактом відвантаження товару.

    Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
    Поширити: