НОВИНИ

В Україні почнуть виробляти молоко для вегетаріанців

25.10.2018 07:00
 • Компанія «Люстдорф» запускає виробництво гречаного та вівсяного молока «Ідеаль Немолоко». Про це повідомив аналітик «Інфагро» Максим Фастєєв, передає agroinsider.com.ua.

  «Ось і великий український молочний бізнес звернувся до популярної в усьому світі теми «немолочної» молочки. «Люстдорф» запускає гречане і вівсяне «Ідеаль Немолоко». За назвою, дуже цікаво, тому що світова молочна спільнота виступає за те, щоб молочні альтернативи (рослинні) називалися «напій», а не «молоко» (наприклад, «соєвий напій»). Люстдорф підійшов тонко, «молоко» присутнє на етикетці, але є і пряма вказівка, на те, що це «не молоко», — зазначив Максим Фастєєв.

  Директор з маркетингу ТОВ «Люстдорф» Наталія Комзюк відзначила, що продукт має зацікавити вегетаріанців.

  «Впевнена, що серед моїх друзів є вегетаріанці, ЗОЖ-ники та люди, яким цікаво експериментувати та додавати в свій раціон нові корисні та здорові продукти. В мене для вас чудова новина — тепер ви можете смакувати нашою рослинною новинкою», — повідомила вона.

  Новий продукт вже скоро вийде на український ринок, хоча його роздрібна ціна наразі невідома. До складу гречаного «молока» 2,5% жиру увійшли: вода, мука гречана, олія соняшникова дезодорована, сіль, стабілізаційна система: карагенан. Строк придатності 360 діб при температурі від 1°C до 25°C.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: