НОВИНИ

Уряд створить міжвідомчий штаб з перевезень зернових

24.10.2018 10:31
 • Віце-прем’єр-міністр України  Володимир Кістіон доручив створити міжвідомчий штаб з питань забезпечення перевезення аграрної продукції. Про це повідомила прес-служба «Укрзалізниці». 

  Таке рішення прийнято за підсумками наради чиновників, депутатів, представників «Укрзалізниці», профільних асоціацій, АМПУ, на якому обговорювалися проблеми перевезення вантажів агропромислового комплексу.
  Штаб створить Міністерство аграрної політики і продовольства. Він буде в щоденному режимі контролювати процес перевезення продукції аграріїв. У нього повинні увійти представники «Укрзалізниці», Мінінфраструктури, Антимонопольного комітету і Державної фіскальної служби.

  «Орієнтовно раз в тиждень потрібно збиратися і заслуховувати ситуацію», — сказав Кістіон.

  Зі свого боку керівник  «Укрзалізниці» Євген Кравцов повідомив, що завдяки дерегуляції створені умови, при яких приватні перевізники почали активно інвестувати в оновлення рухомого складу.

  «Рішення про дерегуляцію вагонної складової — правильне. Необхідно йти далі. Нам потрібна індексація другій частині вартості залізничних перевезень, тобто інфраструктурної та тягової складових. Але до цього процесу  «Укрзалізниці» слід активніше залучати представників реального сектора, народних депутатів, визначити перелік необхідних законодавчих змін для цього», — зазначив Кістіон.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: