НОВИНИ

На низькому старті: вже завтра в Києві можуть заборонити продаж алкоголю вночі

23.10.2018 16:02
 • Рішення про заборону продажу алкоголю в магазинах Києва вступить в силу вже на цьому тижні, можливо, навіть завтра. Про це Agronews повідомили в редакції газети «Хрещатик».

  Раніше депутати Київської міської ради вдруге прийняли рішення про заборону продажу у столиці алкоголю в період з 23.00 до 10.00. На кафе та бари рішення про заборону реалізації алкоголю у нічний час не поширюватиметься. За законом рішення місцевого органу самоврядування вступить в силу після публікації документу у офіційному виданні мерії Києва «Хрещатик».

  «Рішення надійшло до редакції. Воно планується до друку на цьому тижні, можливо, навіть в завтрашньому номері», – повідомив працівник редакції в коментарі Agronews.

  Нагадаємо, два роки тому Київрада вже приймала рішення про заборону продажу алкоголю вночі. Однак згодом воно було відмінене рішення суду на підставі того, що міськрада за законом не мала повноважень приймати подібне рішення. Цього року Верховна рада України внесла відповідні зміни в законодавство, надавши органам місцевого самоврядування повноваження обмежувати продаж алкоголю.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: