НОВИНИ

Лохина та полуниця стануть найрентабельнішими ягодами нинішнього сезону

24.10.2018 07:30
 • Найбільш рентабельними ягодами в Україні за результатами поточного сезону стануть лохина і суниця садова. Таким припущенням в інтерв’ю east-fruit поділився Олег Босий, керуючий партнер компанії «ФруТек».

  На думку експерта, незважаючи на зниження в порівнянні з минулим роком цін на ранню лохину, а також тривале просідання ціни посеред сезону, вирощувати ягоду рентабельно.

  Що ж стосується полуниці, експерт зазначає, що кілька років поспіль площі під нею скорочувалися, а це призвело до дефіциту ягоди на ринку.

  «Якщо торік відчувалася нестача якісної товарної ягоди для свіжого ринку, то в поточному сезоні недобрали планові обсяги практично всі переробні підприємства», — говорить Олег Босий.

  При цьому він зазначає, що роль України на світовому ринку ягід, як і раніше, зводиться до постачань сировини для переробників.

  «Тут ми поки конкурентні в порівнянні з сусідами. Але в той же час важливо працювати над впровадженням сортів, технологій вирощування та післязбиральної доробки, для того, щоб отримати якість, яке чекають на ринку свіжої продукції», — додав фахівець.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: