НОВИНИ

У Києві збудують найбільший сервісний центр з обслуговування автомобілів марки IVECO

23.10.2018 15:59
 • В Україні 18 жовтня 2018 року на території дилерського центру АМАКО відбулася урочиста закладка найбільшого сервісного центру з обслуговування автомобілів марки IVECO.

  На урочистий захід прибули високі гості: власник компанії АМАКО – Шейх Саад Алькхораеф, президент компанії IVECO – П’єр Лаутт, директор по веденню бізнесу IVECO в Польщі і Україні – Даніель Волзак, президент компанії АМАКО – Адріано Луз.

  На території дилерського центру АМАКО – в смт. Проліски Київської області було закладено пам’ятну капсулу з листом для майбутніх поколінь, яка ляже в основу нового сервісного центру IVECO в Україні.

  Новий комплекс стане єдиним в Україні, який на 100% відповідає вимогам сервісним центрам IVECO класу А. По-перше, він буде відрізнятися розмірами. Будівля матиме два поверхи загальною площею 1700 м. Кв. Площа безпосередньо ремонтної зони становитиме 1000 м кв. Тут розмістять 10 наскрізних постів, на яких, в залежності від класу автомобілів, зможуть одночасно перебувати в роботі від 10 до 20 машин.

  По-друге, тут будуть обслуговувати автомобілі IVECO всього модельного ряду. Від легких розвізних моделей IVECO Daily і средньотонажників EuroCargo до машин важкого класу Trakker і Stralis. Більш того, центр зможе прийняти навіть 12-метрові туристичні автобуcи Magelys і кар’єрні самоскиди Astra – нагадаємо, що АМАКО є також представником підрозділів IVECO Bus і Astra, що входять до CNH Group.

  Третій важливий критерій сервіс-центру категорії А – це відповідність обсягу складу запчастин і його наповнення. Велику роль відіграє і сучасне обладнання, на закупівлю якого буде витрачено близько половини всіх інвестицій в центр.

  І нарешті, жоден сервісний центр не зможе працювати без персоналу. В даному випадку у розпорядженні дилерського центру АМАКО в смт. Проліски найбільш досвідчені сервісні інженери IVEСO в Україні.

  Новий сервісний центр повинен бути введений в експлуатацію не пізніше жовтня 2019 року, однак не виключено, що його відкриття може відбутися і раніше.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: